Hapësire reklamuese

Aktualitet

A do të kemi reshje shiu? Mësoni si do të jetë moti sot

Shkruar nga Newsbomb
A do të kemi reshje shiu? Mësoni si do të jetë moti sot

Ditën e sremte  vendi ynë do të vijojë të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme.

Moti parashikohet të jetë më alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat hera-herës pritet të jenë deri të dendura.

Në orët e mëngjesit përgjatë zonave luginore do të ketë prezencë të mjegullës së dendur.

Era do të jetë me drejtim veriperëndimi  me shpejtësi 1-6m/sek, duke bërë që valëzimi në dete të jetë i ulët i forcës 1 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore -2 deri 10°C

në zonat e ulëta 2 deri 16 °C

në zonat bregdetare 4 deri 16  °C

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese