Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

A do të jetë pjesë e Big Brother? Këngëtari shqiptar ngre dyshime me postimin e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi me postimin e fundit që ka bërë në rrjetet sociale, ka ngritur dyshime se ai mund të jetë një nga personazhet e edicionit të ardhshëm të “Big Brother”.

Më herët ai ka postuar një fotografi, ku tregon krahun me tatuazhin e shqiponjës dykrenare dhe krahas imazhit shkruan: “Big Brother”.

albsig

E ndërsa kjo ka mjaftuar për të mednuar se ai do të jetë pjesë e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri.

Por megjithatë ende nuk dimë nëse kjo është e vërtetë, pasi kjo mbetet për t’u parë në vijim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img