Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

A do të bëheshit miq me Taulant Ballën? Jozefina Topalli i shmanget pyetjes së gazetarëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja demokrate Jozefina Topalli ka qenë e ftuar sot në emisionin ‘Vila 24’ nga ku ka folur për jetën e saj private, por edhe për politikën.

Gjatë bisedës gazetarët kanë pyetur deputeten nese do të bëheshin miq me Taulant Ballën, por Topalli ka anashkaluar pyetjen duke iu thënë gazetarëve ta kalojmë këtë. Deputetja i është shmangur pyetjes dhe pa humbur kohë ka filluar të flasë për jetën e saj duke lënë të nënkuptohet se mardhëniet mes tyre nuk janë të mira.

Më shumë

spot_img