Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

‘A do jepni dorëheqjen?’ Basha: E di që disa njerëz e kanë merak por s’është fare në radarin tim

spot_img

Lajme të ngjashëm

a814f15db1ef97d8af7e777c8fd9c086

Kreu i PD Lulzim Basha nuk i ka shpëtuar pyetjes së gazetarëve nëse do të japë dorëheqjen në rast se dështon sërish pas kësaj marrëveshjeje të dytë me Edi Ramën.

Basha e tha prerë se një gjë e tillë nuk është ‘fare në radarin’ e tij.

“E di që disa njerëz kanë merak a do jap unë por nuk është ky momenti për të kënaqur kureshtjet apo thrillet e tyre. Sot Shqipëria është në krizë, është koha për të punuar që Shqipëria mos jetë kështu, kjo është agjenda ime sot. Ëndrrat dhe makthet e të tjerëve nuk janë fare në radarin tim  e të bashkëpunëtorëve të mi”, u shpreh kryedemokrati nga selia blu.

Më shumë

spot_img