Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022
spot_img

A do ia uroje festën e Kurban Bajramit Ramës? Dritan Leli jep përgjigjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli ditën e sotme për festën e Kurban Bajramit ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë.

E teksa ka uruar festën, Leli është pyetur nga gazetarët nëse ia uronte edhe kryeministrit Edi Rama.

albsig

“Absolutisht po”, tha Leli duke mos e menduar dy herë pavarësisht hatëmbetjeve që kanë. Kujtojmë që kohët e fundit ka pasur përplasje të forta mes Lelit dhe Ramës, përplasje të cilat filluan që kur kryebashkiaku refuzoi të ishte pjesë e kandidatëve për deputet në qarkun e Vlorës për zgjedhjet e 25 prillit.

Pak ditë më parë Rama ka thumbuar Lelin teksa u shfaq në një fushë sportive duke mbledhur beturinat teksa tha se Bashkia duhet t’i pastrojë pa gdhirë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img