Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

A do i futesh politikës? Luiz Ejlli hedh votën në Shkodër: Do e diskutoj me Ramën...

Shkruar nga Newsbomb
A do i futesh politikës? Luiz Ejlli hedh votën në Shkodër:

Fituesi i “Big brother VIP 2” Luiz Ejlli i është drejtuar ditën e sotme qendrës së tij të votimit në Shkodër.

I pyetur nga Top Channel, Luizi ka treguar se ditën e sotme po voton për të ushtruar të drejtën e tij si qytetar ndërkohë që nuk është i përfshirë politikisht.

"Erdha në Shkodër që të ushtroj të drejtën time si qytetar, për të votuar.

Nuk jam i përfshirë politikisht dhe nuk mendoj të përfshihem. Unë vlerësoj personin dhe nuk merrem me politikë, nëse personi është i mirë për mua është në rregull.

Nëse Beci fiton, mendon se do të jetë për shkak të mbështetjes tuaj?

Nuk mendoj që mendoj që mbështetja ime brenda shtëpisë mund të ketë ndikuar për kandidatin e Partisë Socialiste”, tha Luizi.

Do t’i futesh politikës?

Luizi: Do e diskutoj me Ramën këtë punë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese