Tirana
overcast clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
23 %
3.6kmh
90 %
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

“A do fejohesh me mua?”, lojtari i Atletico Madrid bën propozimin emocionues në mes të fushës së “Wanda Metropolitano” (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E kishte ëndërruar prej kohësh dhe më në fund erdhi. Marcos Llorente i ka propozuar për fejesë partneres së saj, Patricia Noarbe.

Gjithçka ka ndodhur në fushën e stadiumit të Atletico Madrid “Wanda Metropolitano” me të cilët aktivizohet spanjolli.

Llorente e kishte ftuar Noarbe që të shikonin një video me momentet më të mira të tij në fushë në sezonin e shkuar, përpara se një përfaqësues i klubit t’i sugjeronte që ata të shikonin një video me gjëra që kanë vërtetë rëndësi.

Në atë moment u shfaqen përvoja të përditshme të çiftit, teksa Llorente u ul në gju për t’i propozuar. Për fatin e tij të mirë, Noarbe tha “PO” dhe nuk ishte në gjendje të mbajë lotët, ndërsa çifti përqafohej.

Për të përfunduar surprizën, familja dhe miqtë e saj dolën të gjithë në fushë për të përqafuar çiftin e sapo fejua.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img