Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

A do e bëni dhe ju ‘live’ vaksinën si liderat botërorë? Rama jep pëgjigjen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

859a1d9b46eb5e41ae7a21d4329115d8

Kryeministri Edi Rama është pyetur nga gazetarët nëse do ta marrë edhe ai vakinën kundër Covid-19 ‘live’ siç kanë bërë edhe lideret e tjerë botërorë.

Rama është shprehur se kjo është një çështje që nuk është aspak problem për të dhe që kjo do të shihet në momentin e duhur.

“Sa i përket vaksinimit live apo me regjistrim kjo është një çështje që nuk është problem do ta shohim në momentin e duhur,” tha Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img