Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“A do bije në dashuri me mua që s’kam pasuri?”, moderatorja e sportit: Jo! Pres më lart nga partneri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e sportit Lei Kraja është shumë aktive në rrjete sociale, me foto dhe postime të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Kësaj here ka menduar të bëjë një mini-intervistë në Instastory me ndjekësit e saj. Një prej tyre e ka pyetur nëse do të binte në dashuri me një djalë si ai që nuk ka pasuri, dhe ajo i është përgjigjur negativisht.

Sipas saj, ajo ka punuar shumë dhe nuk do të bëjë mbrapa, ndaj pret me shumë nga partneri.

lei

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img