Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
29 %
4.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“A do bëjmë s*ks bashkë”, Paloma tregon se çfarë i tha Fatos Nanos në sy të bashkëshortes

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

54306997868f522443ec4e1c640f5713

E njohur si “Paloma”, nga koha kur punonte në emisionin “Fiks Fare”, gazetarja Rudina Demneri njihet për karakterin pa komplekse që e karakterizon.

Ditën e sotm në  “Wake Up” ka treguar përplasjet e forta gjatë karrierës së saj si gazetare.

Ajo ka treguar se i ka kërkuar marrëdhënje seksuale Fatos Nanos në sy të bashkëshortes.

“Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë seks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi fundi, do haja ndonjë shuplakë ose nga ai ose nga ajo.

E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shume alkool dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta ngacmoja”, kujtoi Paloma.

Më shumë

spot_img
spot_img