Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022
spot_img

“A ba baa, t’u u puth si adoleshentë”, Olta Gixhari për herë të parë publikon momentet intime krah partnerit (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Olta Gixhari është një ndër vajzat më të njohura të ekranit shqiptar dhe njëkohësisht më “moskokëçarëset”. Mirëpo, kur vjen puna te jeta e saj private Olta është mjaft e rezervuar.

Ajo ka një partner dhe është bërë mami e një djali të bukur. Epo kaq dimë për Oltën, pasi asnjëherë nuk kemi mësuar cili është partneri i saj dhe ende nuk na ka prezantuar me portretin e të voglit të saj, Amar.

albsig

Megjithëse, nuk na ka prezantuar me partnerin, Olta herë pas here ka ndarë  ndonjë foto me të, sigurisht duke i mbuluar portretin

Së fundmi, ajo ka publikuar disa momente private me bashkëshortin, teksa është ulur në prehrin e tij.

Kërcejnë, këndojnë dhe puthen së bashku, fiks si “adoleshentët” e dashuruar ashtu si dhe vetë Olta e thotë.

“A ba ba baa Tu u puth si adoleshent neper lokale”, shkruan ajo krah videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img