Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
45 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Bomb Video

Foto e ditës

Gjimnasti rus që përfaqëson Shqipërinë shpallet KAMPION BOTE në Gjimnastikën Artistike

Historike për gjimnastikën shqiptare, pasi gjimnasti rus Matvei Petrov që përfaqëson ngjyrat kuq e...
161,536FansaPëlqeje
32,550NdjekësitNdiq
2,869NdjekësitNdiq

Sondazh

Sot PS feston 30 vjetorin, cili është lideri më i mirë për Partinë?
Media Shtypi Ditor

Mapo

Media Shtypi Ditor

Dita

Media Shtypi Ditor

RD

Media Shtypi Ditor

GSH

Media Shtypi Ditor

Fjala

Pa stres

QUO VADIS, SHQIPËRIA JONË?!

spot_img

Newsbomb në mobile

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Aktualitet

spot_img

Dossier

Politikë
Politikë

Takimi Rama-Blinken sot, reagon Ambasada e SHBA në Tiranë: Rikonfirmuan bashkëpunimin mes dy vendeve,...

Ambasada e SHBA në Tiranë reagon për takimin e sotëm të kryeministrit Edi Rama dhe Sekretarit Amerikan të shtetit Antony Blinken. Teksa publikon një...

Xhelal Mziu i pari që uron Bashën: Fitore spektakolare, në qarkun e Dibrës ka...

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike në qarkun e Dibrës, Xhelal Mziu, është i pari që ka uruar Lulzim Bashën për fitoren në zgjedhjet...

Ambasadorja Yuri Kim surprizohet gjatë vizitës në Kishën e Shna Ndout: Nuk e kisha...

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim, ditën e sotme ka vizituar Kishën e Shna Ndout në Laç.Ajo thotë se është surprizuar gjatë vizitës në...

VLORA dhe BERATI kërkuan ndryshimin, rezultati SUPRIZË në favor të Shehajt, 13 vota i...

VLORA dhe BERATI kërkuan ndryshimin, rezultati SUPRIZË në favor të Shehajt, 13 vota i merr Sali BERISHA Gara për kryetarin e ri të Partisë Demokratike...

Kreshnik Spahiu: I kërkova Kadillit, Editit dhe Agronit të hiqnin dorë nga gara, tani...

Ditën e sotme në Partinë Demokratike u zhvilluan zgjedhjet për kryetarin e ri, të cilat u shoqëruan me akuza të shumta, pasi shumë anëtarë...

DENONCIMI I RËNDË/ Përfaqësuesja e Agron Shehajt: Çim Babasi më DHUNOI dhe më nxori...

Një denoncim i rëndë është bërë nga Enkeleda Çela, përfaqësuesja e kandidatit për deputet të PD-së, Agron Shehaj.Në një postim në rrjetet sociale ajo...

Lulzim Basha RIZGJIDHET kryetar i Partisë Demokratike, anëtarësia e voton me mbi 32 mijë...

Lulzim Basha duket se do të jetë kryetari i ri i Partisë Demokratike, për një mandat tjetër 4 vjeçar në krye të selisë blu,...

Me mbi 1.000 vota, anëtarësia e PD në Vlorë zgjedh “të preferuarin” për kryetar:...

Edhe Vlora voton kandidatin e preferuar për kryetar të Partisë Demokratike të Shqipërisë, shkruan newsbomb.al. Lulzim Basha është kandidati më i votuar nga anëtarësia...

Kryetari i PD në Devoll refuzon të votojë: Në shenjë solidariteti me të gjithë...

Ditën e sotme në Partinë demokratike janë zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e ri të partisë, ku garonin Lulzim Basha, Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe...

SKANDALI / Te njësia ku ka lindur Basha kanë votuar 111% e votuesve! Te...

Parregullsi të mëdha e kanë shoqëruar procesin e votimit për kreun e ri të Partisë Demokratike, por çudia ka ndodhur në zonën ku Lulzim...

Mbyllet Saranda: Lulzim Basha fiton në qytetin bregdetar, Agron Shehaj merr gati gjysmat e...

Anëtarësia e Partisë Demokratike në Sarandë votëbeson Lulzim Bashën. Në qytetin bregdetar ka përfunduar numërimi i kutive për kreun e PD dhe kryetari aktual...

Lulzim Basha udhëheq pothuajse në të gjitha qendrat e votimit, këto janë rezultatet paraprake...

Ditën e sotme janë zhvilluar zgjedhjet për kryetarin e ri të PD-së, ku kandidonin Lulzim Basha, Agron Shehaj, Edith Harxhi dhe Fatbardh Kadilli.Pas përfundimit...

Mësohet arsyeja, ja pse Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj nuk votuan për kreun e...

Mark Marku dhe Agron Gjekmarkaj, dy deputetët e zgejdhur të PD-së në qarkun e Lezhës, nuk kanë votuar ditën e sotme për kreun e...

Ekonomi

Analiza dhe komente

Sport

Kulturë & Art

Rajon
Rajon

Kryeministrja serbe sfidon Albin Kurtin: Në vend që të pengojë negociatat, le ta padisë...

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç, ka sfiduar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin, pasi u shpreh se ky i fundit duhet të padisë Serbinë për...

Zaev: Milionin e parë e bëra duke shitur speca

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev për gazetën serbe “Kurir” foli për jetën e tij. Ai tha se ka shitur pemë dhe perime, përkatësisht...

Marrin dozën e parë të vaksinës anti-Covid Vjosa Osmani dhe Glauk Konjufca, thirrje qytetarëve:...

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani edhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca kanë marrë dozën e tyre të vaksinës anti-Covid në sallën "1 Tetori" në...

Kosovë, një qytetar humb jetën nga Covid-i, regjistrohen 17 raste të reja në 24...

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka publikuar të dhënat mbi situatën pandemike për 24 orët e fundit, ku kanë rezultuar pozitivë 17 qytetarë. Përgjatë 24...

Shqiptari kapet në Itali me 500 mijë euro kokainë, 32 vjeçari e kishte fshehur...

Një 32 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane, pasi u kap me 6 kg kokainë në mjetin me të cilin po udhëtonte. Ai u...

Shqiptari në Greqi dënohet me burgim të përjetshëm, vrau gruan me thikë kuzhine 30...

Një shqiptar 61-vjeçar është dënuar me burgim të përjetshëm, pasi 7 vite më parë vrau bashkëshorten e tij, raportojnë mediat. Mediat greke thonë se...

Greqia “jep dritën jeshile” për turistët, hap dyert edhe për shqiptarët që kanë bërë...

Greqia ka vendosur që të pranojë të gjithë personat që kanë marrë dozën e vaksinës kundër Covid-19, pavarësisht nëse janë të miratuara ose jo...

Showbiz

spot_img

Bota

Fcb - Bomb

Bota

Showbiz