Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
8 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

9 raste të reja me Covid në Krujë, vatrat në fasoneri, karburant dhe te hipoteka

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fa86755dc24d63474214976a69a48bc7

Gjatë 24 orëve të fundit në Krujë janë shënuar 9 raste të reja me Covid.

Bëhet me dije se të infektuarit janë në disa vatra, disa punonjës të dy fasonerive në qytetin e Krujës, që janë mbyllur, në një distributor karburanti, dhe te hipoteka.

Gjithsej në Krujë janë 113 persona aktivë me Covid-19, mes tyre shtëpiakë dhe pensionistë.

Të gjithë të prekurit dhe kontaktet e tyre janë të karantinuar nëpër banesa, kurse 2 fasoneri janë mbyllur. Në distributorin e karburantit janë izoluar dy punonjësit e prekur.

Kurse hipoteka punon me shërbime të kufizuara, dhe po punojnë punonjësit që nuk kanë pasur kontakt me të infektuarin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img