Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

9 raste me Covid në Berat, infektohen 3 punonjësit e spitalit, 2 të bankës dhe 1 zyrtar i bashkisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

19d253c2609e23ca1233f611a09fa181

Ditën e djeshme janë konfirmuar 9 raste të reja me Covid në Berat.

Nga këto 3 janë punonjës në spital, 2 punonjës banke dhe një punonjës i Bashkisë Dimal.

Kujtojmë se dje është shënuar rekordi i rasteve të reja me koronavirus, pasi në 24 orët e fundit janë konfirmuar 178 raste të reja.

Ndërkohë kanë humbur jetën edhe 4 pacientë, ndërsa e rënduar paraqitet situata në spitalet COVID, ku janë të shtruar 151 pacientë, 15 prej tyre në terapi intensive dhe 5 të intubuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img