Hapësire reklamuese

Aktualitet

8 Marsi, Rama: S'ka lule që ua merr nurin, grave të sakrificës dhe dhembshurisë

Shkruar nga Newsbomb
8 Marsi, Rama: S'ka lule që ua merr nurin, grave të

Kryeministri Edi Rama, në ditën e 8 Marsit ka ndarë një video ku shfaqet me një buqetë me trëndafila në dorë të cilat ua shpërndan mes buzëqeshjesh dhe përqafimesh disa zonjave në shenjë respekti dhe dashurie.

“Dhe me ditën e 8 Marsit që të kujton se nuk ka lule që ua merr nurin, grave të sakrificës, dhembshurisë e dashurisë, ju uroj një ditë të mbarë” – shkruan kreu i qeverisë krahë video emocionuese.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese