Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

79 vjeç por vitet s’i ndjen! Shikoni si duket ish-kryeministri i Shqipërisë krah dy nipave (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot është 79-vjeç por vitet nuk i ndjen fare.

Bëhet fjalë për ish-kryeministrin e Shqipërisë Aleksandër Meksi. 

Ditën e sotme, ish-kryeministri është shfaqur më në formë se asnjëherë, krah dy nipave të tij, ndërsa foton e ka postuar në llogarinë e tij në facebook. Prej kohësh, Meksi ka preferuar të qendrojë larg jetës politike shqiptare.

Aleksandër Meksi ka qenë kryeministër i Shqipërisë nga viti 1992 deri në vitin 1997 dhe është kryeministri i parë i pasrrëzimit të sistemit komunist dhe një nder themeluesit kryesor të PD-së

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img