Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Xhensila poston djalin e saj në Instagram, zbulon profilin e Amenit

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Xhensila poston djalin e saj në Instagram, zbulon profilin e Amenit

Xhensila Myrtezaj ka qenë kryefjala e mediave rozë përgjatë kohëve të fundit. Pasi solli në jetë vogëlushin e saj, Amen, Xhensila u lakua dhe u bë kryetitulli i portaleve për marrëdhënien e saj me Bes Kallakun. Sipas asaj që është thënë e stërthënë, çifti i kanë dhënë fund martesës së tyre shumë vjeçare.

E këtë periudhë të vështirë, Xhensila përveç projekteve muzikore dhe koncerteve, është duke e kaluar dhe pranë dy mrekullive të saj, Ajkës dhe Amenit.

Së fundmi ajo ka postuar një video, si rrallëherë, me të voglin e saj ku ka zbuluar dhe pak nga portreti i tij.

SHIKO VIDEON KETU

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese