Hapësire reklamuese

Aktualitet

VIDEO: Ndizen dritat e pemës, atmosfera festive mbërrin në Librazhd

Shkruar nga Newsbomb

E kthyer tashmë në traditë, qendrat e shumë qyteteve janë ndriçuar nga qindra drita të pemës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Këtë mbrëmje Librazhdi ka bërë numërimin mbrapsht, duke e shoqëruar këtë çelje të festës zyrtare me muzike dhe kërcime festive nga qytetarët dhe fëmijë e vegjël në shesh.

Kliko këtu për të parë videon

Jo vetëm fëmijë por edhe qytetarë të moshave të ndryshme i janë gëzuar çeljes së festave në të gjithë rrugë e Libraxhdit.

Atmosfera festive ka nisur edhe në qytetet e tjera të vendit, me sheshet që janë shndërruar në qendra argëtimi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese