Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

“7 vjet pa bërë asgjë”, Basha publikon videon dhe ngre pyetjen: Po ti do ta pushoje nga puna këtë njeri?

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d1cfdd4b7e61819f1220bd29e3543a1e

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka publikuar një video, ku janë pyetur qytetarët se çfarë do të bënin nëse kishin një punonjës që për 7 vite nuk ka bërë asnjë gjë (duke iu referuar qeverisë aktuale).

“Do kishe një punonjës që për 7 vite s’të ka bërë asnjë punë, çfarë do t’i bëjë këtij punonjësi”, është pyetja.

Në video të gjithë qytetarët në lidhje me pyetjen janë përgjigjur se do ta pushonin nga puna.

“Një pyetje e thjeshtë: po ti do ta pushoje nga puna këtë njeri?” shkruan Basha në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img