Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

7-vjeçarja u vra nga skafi, Sali Berisha shkon për vizitë ngushëllimi në familjen Avdia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkuar vetëm pak minuta më parë për një viztë ngushëllimi në familjen Avdia, e cila humbi tragjikisht vajzën e tyre 7-vjeçare në plazhin e Himarës.

Vetëm pak minuta më parë drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ishte për vizitë ngushëllimi në familjen Avdia. Ai tha se kishte shkuar për ngushëllime si një prind dhe si një qytetar.

Kujtojmë që Jonada Avdia u përplas nga një skaf për vdekje, teksa ishte duke u larë në plazhin Potam të Himarës me babain e saj nga komisari Arjan Sefa. Ata ishin kthyer për pushime në atdhe, ku vogëlushja humbi jetën tragjikisht.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img