Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

7-vjeçarja u përplas për vdekje nga skafi, Gledis Nano vizitë ngushëllimi në familjen Avdia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtori i  Përgjithshëmi Policisë, Gledis Nano ka shkuar për një viztë ngushëllimi në familjen Avdia, e cila humbi tragjikisht vajzën e tyre 7-vjeçare.

Për media Nano tha se ka shkuar për ngushëllime si një prind dhe si një qytetar.

“Nuk dua të keqinterpretohet, kam marrë pjesë për t’i shprehur me shumë hidhërim nga shpirti ngushëllimet e mia për humbjen tragjike të fëmijës, kam ardhur si prind e si qytetar dhe falënderoj familjen Avdia e cila i mirëpriti ngushëllimet e mia dhe përveç përgjegjësive se çfarë ka ndodhur, i mirëkuptoj dhe i falënderoj që ngjyrime të caktuara i kanë lënë mënjane dhe janë duke vuajtur të gjithë atë se çfarë ndodhi”, tha Nano.

Kujtojmë që Jonada Avdia u përplas nga një skaf për vdekje, teksa ishte duke u larë në plzhin Potam të Himarës me babain e saj nga komisari Arjan Sefa. Ata ishin kthyer për pushime në atdhe, ku vogëlushja humbi jetën tragjikisht.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img