7 të vdekur nga të shtënat me armë: Qyteti në alarm, mbyllen shkollat

Publikuar tek: bota, më 16:02 22-04-2016 7 të vdekur nga të shtënat me armë: Qyteti në alarm, mbyllen shkollat

Shtatë persona janë gjetur të vdekur në tre vende të ndryshme në Ohio të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Një  numër i madh të forcave të policisë dhe atyre speciale kanë shkuar në tre vendngjarjet ndërsa masat e sigurisë janë rritur në të gjithë qytetin e Pike-s. Është ende e paqartë dinamika e vrasjeve, autorët, apo nësen gjarjet kanë lidhje me njëra-tjetrën. Të gjitha shkollat në qytet janë mbyllur, ndërsa dyshohet se disa prej viktimave janë pjestarë të së njëjtës familje.

Cgp0cakUYAEN8ID.jpg

CgpymQdWYAAXSWD.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëzohet një avion luftarak në Damask të Sirisë
Tragjedi në SHBA, ekzekutohen 7 anëtarët e një familjeje, 5 të moshuar dhe 2 fëmijë »
Article Logic
Execution time: 0.011096000671387
array(1) { ["section"]=> string(73) "7-te-vdekur-nga-te-shtenat-me-arme-qyteti-ne-alarm-mbyllen-shkollat-38381" }