Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

7 milion njerëz e pëlqejnë këtë foto, vetëm dikush jo

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

40d12b1e3870a80617ae5cba8157a6cc

Karikatura më e bukur për këtë 103 vjetor të Pavarësisë së Shqipërisë. 

Ismail Qemali dhe Isa Boletini sjellë në “versionin dixhital”. Ata realizojnë një “selfie” së bashku dhe marrin 7 milion klikime. Por është dikush dhe i vetëm që i bën dislike: Esat Pasha.

Karikatura ëhstë bërë virale tashmë në rrjetet sociale.

Më shumë

spot_img
spot_img