Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

67-vjeçari në Pogradec humb jetën pasi rrëshqiti në tualet (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 67-vjeçar ka humbur jetën, pasi është rrëzuar në shtëpinë e tij. Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Pogradecit.

Faredin Hoxhalli është gjetur pa jetë nga familjarët e tij, ndërsa paraprakisht dyshohet se ka rrëshqitur në tualet dhe ka rënë në dysheme, ç’ka mendohet se i ka shkaktuar vdekjen.

Ambulanca ka transportuar trupin e pajetë në morgun e spitalit të qytetit, ndërkohë pritet ekspertiza mjeko-ligjore për të përcaktuar shkakun e vërtetë të vdekjes. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img