Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

65 vjeçarin e zë korenti në shtëpi, ndërron jetë në vend

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 65 vjeçar ka humbur jetën në Shijak pasi e ka zënë korenti. Policia njofton se shtetasi me incialet A.D ka qenë në shtëpinë e tij, aty ku dhe ka ndërruar jetë.

“Me datë 10.11.2021, rreth orës 14:20, dyshohet se shtetasi A. D., 65 vjeç, banues në Shijak, në banesën  e tij dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike e për pasojë ka ndërruar jetë”, njofton Policia e Shtetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img