Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

64 vjeçarja nga Fieri hyn në emision për të gjetur burrë: E dua pa flokë se do e qeth edhe vetë kokën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

01393c8adf9f9c4140a3e53d69e9327d

Luljeta Nallbani është një pensioniste 64 vjeçare nga Fieri, e cila është bërë pjesë e emisionit “Përputhen +40”.

Ajo tregoi se ka hyrë në emision për të gjetur shpirtin e saj binjak, ndërsa tha se është pa komplekse dhe pavarësisht moshës, bën palestër për të patur një jetë saë m aktive.

Luljeta u shpreh se partnerin e dëshiron pa flokë, pasi edhe ajo vetë do e qethë kokën, ndërsa shtoi se i pëlqejnë udhëtimet.

“E dua pa flokë se do ta qeth dhe vetë kokën. S’jam tek lekët. Dua udhëtime se më pëlqejnë”, tha ajo.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img