Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

64 të infektuar dhe 2 viktima nga COVID-19, dezinfektohet Lungomare në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

01b9bec9c2e0bb92c203694409b31539

Ndërkohë që në vendin tonë aktualisht raportohen 64 të infektuar dhe 2 viktima nga koronavirusi, në Vlorë janë shtuar masat kundër përhapjes.

Siç shihet dhe nga këto foto rrugët e qytetit vijojnë të dezinfektohen.

Konkretisht ditën e sotme aksioni i dezinfektimit ka filluar rrugën në Lungomare, me dy automjete të posaçme për këtë punë.

Masat për ta mbajtur larg koronavirusin që po “gjunjëzon” botën vijojnë ndonëse deri më tani në Vlorë nuk është raportuar asnjë i infektuar.

bcxt.jpg

11111111111111111111111.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img