Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Truall, ndërtesa e apartamente, SPAK kërkon konfiskimin e 22 pasurive të familjes Habilaj me vlerën marramendëse

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prokuroria e Posaçme SPAK kërkon konfiskimin e 22 pasurive të familjes Habilaj me vlerë 82.4 milionë lekë të reja.

Më herët SPAK kërkoi në total 63 vite burg për grupin kriminal Habilaj, pasi mbi ta rëndojnë akuzat e kultivimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike në kuadër të grupit kriminal.

Kujtojmë se Moisi Habilaj prej kohësh ndodhet në arrati dhe është shpallur në kërkim ndërkombëtar.

181605372 305832484284461 8647179446383535453 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img