Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

60 vjeçarit pëson infarkt në Kombinat, ndërron jetë në mes të rrugës (PAMJET)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person rreth 60 vjeç ka ndërruar jetë mesditën e kësaj të marte në zonën e Kombinatit në Tiranë. Praprakisht dyshohet se ai ka pësuar infarkt.

Siç shihet dhe nga pamjet, në vendngjarje ndodhet Policia dhe ekipet e ambulancës, por fatkeqësisht personi në fjalë nuk ka mundur të jetojë. Ai ka qëndruar në krah të rrugës, në trotuar, për disa minuta.

albsig

spring

Qytetarët dhe banorët e zonës janë afruar për ndihmën e parë dhe kanë njoftuar menjëherë ambulancën dhe Policinë. Pritet që Blutë e kryeqytetit të japë njoftim zyrtar për rastin dhe shkaqet që kanë çuar në humbjen e jetës së tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img