Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

6-vjeçari i ikën nga duart nënës dhe bie në shinat e trenit, punonjësi hero e shpëton në momentin e fundit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi. Një grua ka qenë më fëmijën e saj për dore, por në një moment ai është larguar dhe ka rënë në shinat e trenit.

Në video shihet 6-vjeçari në shina, dhe treni që vjen drejt tij. Ka qenë një punonjësi i stacionit të trenit, i cili ka vrapuar dhe ka shpëtuar fëmijën.

Për punonjësin Ministria e transportit dhe të gjitha mediat kanë kushtuar lëvdata të mëdha, pasi qoftë edhe në një moment të vetëm ai nuk dyshoi para se të hidhej për të shpëtuar të voglin.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img