Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

6 orë pa drita, OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona në Tiranë do të mbeten pa energji

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës se ditën e nesërme në disa zona të kryqytetit do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Sipas njoftimit energjia do të stakohet në këto zona: pjesërisht rruga “Odhise Paskali”, rruga “Hoxha Tahsim” dhe rruga “Qazim Vathi”.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 29 korrik Në kuadër të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 29 korrik gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë: Pjesërisht rruga “Odhise Paskali”, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Qazim Vathi”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img