Hapësire reklamuese

Politikë

6 muaj në krye të Ministrisë së Brendeshme, Balla vë në "sitë" drejtorët e policisë

Shkruar nga Newsbomb
6 muaj në krye të Ministrisë së Brendeshme, Balla vë

Taulant Balla prej 6 muajsh drejton një nga ministritë më të rëndësishme në vend, atë të Ministrisë së Brendshme. E teksa ka 6 muaj në këtë detyrë, Balla ka nisur të bëjë një analzë për çdo punë të drejtorëve të policisë vendore.

Burime për media bëjnë me dije se Balla e ka nisur analizën nga qarku i Tiranës, ku ka mbledhur të gjithë drejtorët, ndërsa në ditët në vijmë do analizohen dhe puna e drejtorëve të policië në qytetet e tjera.

Pritet që Balla t'u vendosë një notë drejtuesve të policisë në lidhje me punën e bërë deri më tani.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese