Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

6 Janari ditë vendimtare në SHBA/ Kongresi ‘mban peng’ Trump dhe Biden, Republikanët premtojnë protesta masive në rrugët e qytetit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f49ad00ec95efa3f0809778dcbddb864

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img