Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

6 burra tentojnë të përdhunojnë 12-vjeçaren në një autobus publik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

06d554811d6a4222e0f618d135d2d40e

Një vajzë 12-vjeçare ishte pasagjere në katin e dytë në një autobuz në Birmingham të Anglisë kur është sulmuar nga 6 persona dhe është dhunuar seksualisht.

 

Sipas Daily Mail, 12-vjeçarja ishte me dy shoqe në orët e vona të natës kur 6 përsona i kërkuan portofolat brenda në autobus.

Vajzat të tmerruara vrapuan por njëra nuk arriti të shpëtonte dhe burrat e zhveshën dhe e fotografuan. Policia është në hetim të çështjes dhe ende nuk janë arrestuar autorët.

Shoferi i autobuzit konfirmoi se digjoi disa zhurma por nuk ka parë asgjë nga ngjarja. Sipas Daily Mail, policia ka dyshime se akuzat e 12-vjeçares mund të jenë edhe të sajuara por asgje nuk është konfirmuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img