Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

59 vjeçari bie nga lartësia ku po punonte në Laprakë, ndërron jetë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 59 vjeçar ka ndërruar jetë mesditën e sotme në Tiranës, pasi ka rënë nga një lartësi ku ishte duke punuar.

“Më datë 22.01.2022, rreth orës 13:00, në rrugën “Gjergj Legisi”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi K. K, 59 vjeç”, njofton Policia e Tiranës, shkruan neësbomb.al.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img