Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

58 vjeçe por guxon të dalë me bikini dhe shikoni si duket Sharon Stone (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është 58 vjeçe por aktorja hollivudiane duket e mrekullueshme me bikini edhe pse mosha e ka kompleksuar dhe për këtë ka folur hapur edhe për mediat.  “Kishte momente kur isha në të katërdhjetat, kur hyja në banjë me një shishe vere, e shikoja derën dhe thosha: ‘Nuk do të dal derisa ta pranoj krejtësisht se si dukem tash”, ka rrëfyer Stone por duket se e gjitha është tejkaluar  dhe ja ku e shohim me bikini në këtë foto ku shkruan “Uji, ngjyrat”.

sharon.jpg

ak.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img