Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

57-vjeçari i vë vetes flakën më mes të Vlorës, në gjendje të rëndë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

71ea6748c752b5835c37862beeb3fcbe

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Vlora këtë mesditë ku një burrë, i identifikuar si Nijat Hoxha, ka tentuar t’i japë fund jetës.

Sipas policisë, rreth orës 15:30, në lagjen “Hajro Çakërri” Vlorë, shtetasi N. H., 57 vjeç dyshohet se ka djegur veten me lëndë djegëse për motive ende të paqarta. I dëmtuari është dërguar në Spitalin Rajonal dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img