Hapësire reklamuese

Aktualitet

57 kg marijuanë buzë liqenit të Shkodrës, policia malazeze: Ishin të ndara në 3 qese

Shkruar nga Newsbomb

Policia në Podgoricë raporton se gjatë një kontrolli pranë liqenit të Shkodrë la gjetur 57 kilogram marijuanë.

Drejtoria e Policisë së Malit të Zi njofton se droga është gjetur në breg të kanalit të lumit Moraçam në afërsi të stacionit hekurudhor të Zetës.

Oficerët e Sektorit të Sigurimit të Podgoricës kanë gjetur dy qese më të mëdha dhe një më të vogël, ku brenda tyre ishin 54 thasë me marijuanë.

Për ngjarjen është njoftuar prokurori në Prokurorinë e Lartë të Shtetit në Podgoricë dhe në vendngjarje është kryer hetimi.

 

Marijuana ne liqenin e Shkodres

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese