Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

5 raste me Covid në Elbasan, infektohen 2 nga personeli shëndetësor

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6031763cffda2ef26bb75ac9b75a3fa8

Ditën e sotme janë raportuar 5 raste të reja me Covid në Elbasan.

2 prej tyre janë personel shëndetësor në Qukës dhe Qrenjë.

Ministria e Shëndetësisë raportoi se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 3 pacientë me covid, si dhe kanë rezultuar pozitivë 156 qytetarë.

Nga këto 101 raste janë vetëm në Tiranë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img