Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

5 milionë euro pasuri e sekuestruar, dalin PAMJET e vilës luksoze të Gentian Sharrës në Elbasan  

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kanë dalë pamjet nga supervila luksoze e sekuestruar në Elbasan e cila është në pronësi të Gentian Sharrës.

Më herët policia njoftoi se gjatë një operacioni të zhvilluar ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit uniformat blu arritën të sekuestrojnë një pasuri prej 5 milionë eurosh.

Kjo pasuri e jashtëligjshme i përket Gentian Sharrës dhe babait të tij,Mustafa Sharrës, të cilat janë vila, biznese dhe sipërfaqe të ndryshme toke në Elbasan.

Gentian Sharra është arrestuar në akuzën e grabitjeve me dhunë, ndërkohë që emri i tij doli në skenë pas dëshmisë së dhënë për SPAK nga Nuredin Dumani. Gjatë fjalës së tij, Çipa paralajmëroi se aksionet e policisë në Elbasan do të vijojnë edhe ditët në vijim, ku priten të arrestohen të tjerë shtetas të implikuar në botën e krimit.

Më shumë


spot_img
spot_img