Hapësire reklamuese

Rajoni

45-vjeçari shqiptar gjendet i pajetë në banesën e tij në Greqi

Shkruar nga Newsbomb
45-vjeçari shqiptar gjendet i pajetë në banesën e tij

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në zonën e Nea Ionia në qytetin e Volos në Greqi.

Mediat greke raportojnë se shqiptari është gjetur i vdekur në banesë nga të afërmit dy ditë më parë.

45-vjeçari shqiptar nuk i është përgjigjur telefonatave të miqve të cilët kanë qenë të shqetësuar dhe pasi kanë mbërritur në shtëpinë e tij, e kanë gjetur të vdekur.

Trupi i viktimës është dërguar për autopsi në mjekësinë ligjore, për të zbuluar shkaqet e vdekjes së tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese