Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në Shijak, “Benzi” i pret rrugën dhe godet makinën e policisë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është regjistuar ditën e sotme në Shijak. Mësohet se në aksident është përfshirë një makinë policie dhe një automjet tjetër.

Siç shihet edhe në foto, mjeti tip “Benz” i ka prerë rrugën mjetit të policisë duke dëmtuar pjesën e përparme. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

192711036 1054340285094303 5802473509685773828 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img