Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

44 vjeçe dhe mama e një vajze, Inis Gjoni pozon me bikini dhe ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ac06208701985e804af6fcc973eacc90

Regjisorja e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni duket sikur ka ndalur kohën.

Ndonëse është 44 vjeç dhe nënë e një vajze ajo ka një bukuri dhe një elegancë si në fillimet e veta.

Së fundmi Inis ka postuar një video në rrjete sociale, ku shihet e veshur me bikini në plazh dhe në super formë.

Duket se për regjisoren mosha është thjesht një numër. Ajo ka një trup që të gjithë do ta kishin zili.

Screenshot_7.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img