Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Dash Shehi i bindur për fitoren: Besimi juaj nuk do shpërdorohet, do i shërbej ndershmërisht të gjithë shqiptarëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati i koalicionit PD-AN, Dashamir Shehi, në një postim në rrjetet sociale është shprehur i bindjen për fitoren e opozitës.

AI shkruan se besimi i qytetarëve nuk do të shpërdorohet, ndërsa shton se do t’i shërbejë të gjithë qytetarëve, pavarësisht nëse e kanë votuar apo jo opozitën.

“Vëllezër e motra,

ju falenderoj për votimin në të gjithë Shqipërinë. Ju falenderoj që votuat me qetësi dhe mençuri. Falenderoj veçanërisht, votuesit e qarkut të Tiranës, të cilët përveç votës për opozitën, dhanë votën dhe për numrin 13! Të jeni të sigurt që besimi juaj nuk do të shpërdorohet por do t’ju shërbejë ndershmërisht jo vetëm ju që votuat për ndryshimin, por të gjithë shqiptarëve sepse unë besoj në vullnetin e lirë demokratik të qytetarëve tanë.

Ju falenderoj dhe uroj një natë të mire”, shkruan Shehi.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img