Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

43-vjeç, por Shakira shfaqet si një ‘bombë’ e vërtetë me bikini (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4cddcee7bd2c70b81f3ff4375f8f2638

Shakira është një nga artistet më të suksesshme në muzikë.

Ajo njihet për këngët e saj gjithmonë të sukseshme, por edhe për pamjen e jashtme.

Së fundmi Shakira ka postuar disa foto në ‘instagram’ ku shihet e veshur me një bikini lejla, me format perfekte trupore dhe tejet sensuale.

“Ky është një kostum banje i ri që unë e projektova dhe shoku im Bego e bëri për mua. Unë gjithmonë kam nevojë për të krijuar timen për verën,” shkruan Shakira në postimin e saj.

Shakira është 43 vjeç dhe duket se mosha për të është thjesht një numër. Edhe pse 43 vjeç dhe nëna e dy fëmijëve, ajo mbetet një ‘bombë’ e vërtetë.

Screenshot_16.png

Screenshot_12.pngScreenshot_13.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img