Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

4 vite në krye të Aleancës Kuq e Zi, jep dorëheqjen kryetarja e Partisë së themeluar nga Kreshnik Spahiu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lumturi Ratkoceri, kryetare e Partisë Aleanca Kuq e Zi e krijuar nga Kreshnik Spahiu, jep dorëheqjen nga drejtimi i Partisë. Ajo falenderon anëtarët dhe simpatizantët dhe thotë se  ndryshimi në vend do të vijë.

“Te nderuar simpatizante, antarë dhe antare te Aleances Kuq e Zi,

Pas kater vitesh ne krye te AK, kam vendosur te dorehiqem nga drejtimi i saj.

Ju shpreh falenderimet dhe mirenjohjen time te thelle,  per ndihmen , kontributin dhe sakrificat tuaja te panumerta ne luften per ndryshimin e sistemit, dhe kthimin e Shqiperise ne nje shtet ligjor te se drejtes.

Duke u larguar nga drejtimi i AK, shpreh bindjen time te thelle, qe njerezit e ndershem, atdhedashes dhe te pakorruptuar, do te sjellin ndryshimin!”, shkruan Lumturi Ratkoceri, kryetare e dorëhequr tashmë nga Aleanca Kuq e Zi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img