Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

4 të infektuar me Covid në Vlorë, dy raste në fasoneri dhe një punonjëse e shtëpisë së fëmijës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

58ff82b2250438f82eaa17515c2d4e28

4 raste të reja me Covid janë raportuar për 24 orët e fundit në Vlorë.

Mësohet se nga këto raste, 2 janë zinxhir infeksioni në një fasoneri kurse një tjetër është një punonjëse në shtëpinë e fëmijës në Vlorë.

Punonjësja e shtëpisë së fëmijës që ka rezultuar e infektuar ditët e fundit bëhet me dije se nuk ka qenë në punë.

Kujtojmë se sot në të gjithë vendin në 24 orët e fundit janë shënuar 72 raste të reja me Covid, dhe 2 viktima.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img