Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

4 punonjës të infektuar, ministria e konfirmon: Mbyllet fasoneria në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

88b13e8ed76212128d6ec6958b809655

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 9 raste të reja me Covid 19 duke e çuar në total numrin e të infektuarve në 782.

Ndërkaq në njoftimin e saj Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar se 4 punonjës të një fasonerie në Tiranë kanë rezultuar pozitiv me Covid 19. Kësisoj bëhet me dije se fasoneria është mbyllur pasi janë bërë kontrolle nga ISHSH.

“4 persona me COVID-19 që kanë punuar në fasoneri në Tiranë. ISHSH ka bërë kontrolle dhe është mbyllur një fasoneri në Tiranë. Në Krujë 4 raste, që kanë lidhje me fasoneritë e këtij qyteti”, njofton ministria.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img