Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

4 orë i bllokuar brenda kamionit që u përmbys në Kuçovë, forcat zjarrfikëse shpetojnë shoferin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Alit Pirja, shofer i kamionit që u përmbys në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Kuçovë, është nxjerr nga mjeti pas 4 orësh. Forcat zjarrfikëse shkuan menjëherë në vendngjarje sapo ndodhi aksidenti, por përmbysja e kamionit ua vështorsoi punën.

Për të nxjerrë sa më shpejt shoferin, zjarrfikësit kanë prerë pjesën e kabinës së kamionit.

Alit Pirja është shpëtuar pas 4 orësh dhe është dërguar për mjekim të specializuar në Spitalin e Beratit. Shoferi ka marrë disa lëndime në trup por fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën dhe gjatë gjithë kohës ka qenë i vetëdijshëm duke komunikuar me zjarrfikësit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img