Hapësire reklamuese

Aktualitet

“4 njolla gjaku nga motra ime, 4 koka nga familja jote”, vëllai i 37-vjeçares që u vra në Elbasan nga bashkëjetuesi paralajmëron hakmarrje: Vrapo ti, arratisu...

Shkruar nga Newsbomb

Një ngjarje e rëndë u shënua ditën e djeshme në Elbasan, ku Ramis Mici qëlloi për vdekje me thikë bashkëjetuesen e tij Jetlira Elezi.

Vëllai i viktimës, Jetlira Elezi, me anë të një postimi kërcënon autorin, i cili ndodhet në arrati, duke thënë se do t’i vrasë familjen.

Ai paralajmëron hakmarrje duke thënë se doo ta vrasë atë dhe familjen e tij, për plagën dhe dhimbjen që i shkkatoi familjes Elezi.

“Vrapo ti arratisu ti po mor po po du ta di se per sa koh do vraposh....familja jote do pergjigjet me gjak e me kok robi nga un personalisht” shkruan ai ndër të tjera.

“U prefsh npaqe o Ramiz Mici u preft npaqe familia jote fmit e tuj. Po ju them Juve u prefshit npaqe se smund tja them motres time qe ti I ngule thiken sot. Po ja u them juve si familje sepse pa ti vra 4 pjestar familje as ke varri skam per ti shku nese sju vras...ke 4 njolla gjaku ktu nfoto qe kto 4 njolla gjaku qe ti I derdhe nga motra ime d'un 4 koka nga familja jote...

Vrapo ti arratisu ti po mor po po du ta di se per sa koh do vraposh....familja jote do pergjigjet me gjak e me kok robi nga un personalisht o ti rop qim do e marr hakun i vetem un mor tqifsha motren ca tkesh po er po vrapo ti po ky gjak qe esht derth ktu esht i imi mor kurv qoft i idhet apo i omel osht i imi.... po vrapo ti vrapo ik deri ku do shkosh sa tmarr un informacjon ku rri e ha familja jote vrapo ti se dhe un kur tvi per ti vra me vrap do vi...

Skam ca hum un mor tqifsha ate burrnin qe ti paske pas Fiksoje ket daten e sotme se te afermit e mi po vujn tgjith nga ajo qe ti shkaktove sot...

Po mos harro ere se te njejten vujtje do kesh dhe ti

Ropt do ju qi qe nga fmit e te i madhi sa ta marr vesh ku jeni tu honger buk direkt kam me ardh se mzin gjaku e shpirti per mrena 4 koka e maje men...” shkruan Sokol Elezi.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese